Tchibo.cz Slevový poukaz | Srpen 2017

Tchibo.cz Slevový poukaz | Na tomto místě najdete platné slevové kupóny, které lze uplatnit při nákupu veškerého zboží na stránkách internetového obchodu Tchibo.

Použijte Tchibo.cz kupónový kódy | Poslední aktualizace: 20/08/2017

Nenechte si ujít nejnovější nabídky Tchibo.cz

Nejnovější propagační akce pro Tchibo.cz

Doprava zdarma na Tchibo.cz

Při nákupu nad 1590 Kč v e-shopu Tchibo.cz neplatíte dopravné a balné.

Sleva až 25 % na nákup na Tchibo.cz

Díky akci „Vetší nákup, větší sleva“ můžete získat slevu až 25 % na váš nákup. Jak to funguje? S každou položkou v košíku se Vaše sleva navýší o 5 %. Při nákupu jednoho produktu tak ušetříte 5 %, dvou produktů – 10 %, tří produktů – 15 %, čtyř produktů – 20 % a pokud nakoupíte pět a více produktů – 25 %. Platí do vyprodání zásob.

Slevový kupón -20 % na Tchibo.cz

Díky tomuto slevovému kupónu, který platí na nákup zboží z nabídky Nábytek a doplňky na Tchibo.cz, ušetříte až 20 % z původní ceny zboží. Slevový kód je třeba zadat při nákupu do příslušného pole. Slevu nelze kombinovat.

Slevový kód -20 % na Tchibo.cz

Díky tomuto slevovému kupónu, který platí na nákup zboží z nabídky Kuchyňský výprodej na Tchibo.cz, ušetříte až 20 % z původní ceny zboží. Slevový kód je třeba zadat při nákupu do příslušného pole. Slevu nelze kombinovat.

Sleva 109 Kč na Tchibo.cz

Ušetřete 109 Kč při nákupu zboží nad 800 Kč v e-shopu Tchibo.cz. Tento slevový kupón lze použít opakovaně, při každém nákupu. Na stránkách e-shopu Tchibo.cz navíc naleznete také další akce a slevy, díky kterým snadno ušetříte.

Sleva až -25% na nákup na Tchibo.cz

Vetsi sleva na vetsi nakup: pri nakupu 1 vyrobku obdrzite slevu 5 %, pri nakupu 2 vyrobku obrzite slevu 10%, pri nakupu 3 vyrobku obdrzite slevu 15%, pri nakupu 4 produktu obrzite slevu 20% a pri nakupu 5 a vice vyrobku obdrzite slevu 25%. Zbozi je dostupne do vyprodani zasob. Sleva se uplatni automaticky v nakupnim kosiku.

Expirované kupóny pro Tchibo.cz

Cod Voucher Tchibo.cz

Sleva 15% na pánské produkty

Nabídka již vypršela. SPORT17 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Slevový kupón na Tchibo.cz!

Nabídka již vypršela. PRAZDNINY19 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Slevový kód -12% na Tchibo.cz

Nabídka již vypršela. INSPIRACE12 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Slevový kupón na Tchibo.cz: Doprava zdarma

Nabídka již vypršela. PATEK26 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Kod na slevu 20% je mozne uplatnit jednorazove od 01.05.2017 do 08.06.2017 na vse z teto kategorie

Nabídka již vypršela. KUCHYNE2017 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

SLEVA 15 % na oslavu Dne rodiny na Tchibo.cz

Nabídka již vypršela. RODINA15 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Tchibo.cz Slevový kód -20% | Nelze ji kombinovat s jinymi akcnimi nabidkami

Nabídka již vypršela. JARO2017 Zobrazit Slevový Kód
Cod Voucher Tchibo.cz

Sleva -109 Kč z Tchibo.cz

Nabídka již vypršela. 401090 Zobrazit Slevový Kód

O společnosti

Společnost Tchibo je jedničkou na trhu s kávou již více než 60 let. V internetovém obchodě tchibo.cz naleznete, kromě kvalitní čerstvé kávy, také další spotřební zboží od kávovarů až po zájezdy nebo oblečení. Kromě internetového obchodu má firma více než 50 kamenných obchodů.

Nabídka kávy

Nabídka káv značky Tchibo je široká, obchod nabízí mletou, zrnkovou kávu, kávu v kapslích, filtrovanou a také instantní kávu. Pro přípravu kávy je zde také možné nakoupit kávovary Cafissimo, napěňovače mléka nebo kávovary na filtrovanou kávu. To vše na jednou místě. Tchibo zaručuje kvalitu a čerstvost své kávy hned několika certifikáty. Na stránkách také můžete zakoupit šálky, sklenice a lžičky. Jsou zde také informace o pražení kávy a o tom, jak kávu správně skladovat.

Další spotřební zboží Internetový obchod Tchibo nabízí také celou řadu dalšího spotřebního zboží jako je móda (pro ženy, muže i děti, sportovní i volnočasové oblečení, oblečení pro těhotné), vybavení domácnosti (kuchyňské potřeby, dekorace, nábytek, bytový textil, a další) a navíc také nabízí zájezdy a wellness pobyty. V nabídce naleznete také elektroniku, knihy a média, hračky, potřeby pro domácí zvířata nebo vybavení do aut. Nabídka je tedy opravdu široká a nabízené zboží je velmi kvalitní.

Dárková karta

Pokud chcete udělat radost svým blízkým a nevíte přesně, co jim darovat, Tchibo nabízí také dárkové karty, které můžete nechat poslat e-mailem nebo poštou. Doručení karty je zdarma, karta je přenosná a platí 36 měsíců.

Platba

Nákup lze zaplatit přes internet, pomocí platebních karet Visa nebo Mastercard nebo přes platební bránu PayPal. Dále lze zboží převzít osobně v některé z prodejen Tchibo, kde je možné platit buď hotově anebo kartou.

Poštovné zdarma

Při nákupu nad 1 590 Kč je poštovné zdarma. Pokud se zaregistrujete, dostanete jako dárek poštovné zdarma pro Váš další nákup. Při osobním převzetí na prodejně se poštovné rovněž neplatí. Kartu lze zakoupit v hodnotě 50, 100, 500 a 1000 Kč.

Registrace a Tchibocard

Registrace do eshopu není povinná, přináší však spoustu výhod, jako například Věrnostní zrnka, díky kterým můžete získat slevy a bonusy na nákup. Můžete také získat Tchibocard a nakupovat za zvýhodněné ceny. Každý týden čekají na držitele této karty různé akce a překvapení.


Copyright © 2016 Divergent Ltd - https://www.slevozis.cz/ - Všechna práva vyhrazena